oda özellikleri ve konaklama ücretleri

abe1d22109ad8e93634b205cda7e70ad

siz hayal edin

Biz gerçekleştirelim

Özel günleriniz , Doğum günleri , Evlilik Teklifleri , Parti , Eğlence gibi organizasyonlarınız için özel süsleme ve etkinlik için bizimle irtibat kurun..

9

ferah & temiz

Batman park rezidans

konaklama gereksinimlerinizi; modern tasarlanmış mobilyaları, temiz ve ferah ortamı, her ayrıntısı düşünülmüş dairelerinde rahatça karşılayabileceğiniz, birbirinden farklı seçenekleri sunuyor.

9A

ekonomik & güvenli

batman park rezidans

Günlük kiralık evlerimizde günün yorgunluğunu huzurlu ve rahat bir şekilde atabileceğiniz mobilyaları sizlere sunarken, aynı zamanda ekonomik günlük daire fiyatlarımızla siz misafirlerimizin ekonomisini de düşünüyoruz.

WhatsApp Image 2019-11-05 at 12.20.10 PM

Batman ‘ daki eviniz

Batman park rezidans

2013 yılında, hem Batman halkının hemde şehir dışından iş gezisi, turistik gezi, fuar katılımları, tedavi amaçlı gelen misafirlerin konaklama ihtiyacını hem hızlı ve pratik ve aynı zamanda ekonomik olarak karşılamayı hedefleyerek kurulmuştur. Konaklama ihtiyacının en çok ihtiyaç duyulabileceği ve aynı zamanda sakin ve ferah yerlerde daire lokasyonları belirlenerek, misafirlerimizin günlük konaklama ihtiyacını çok daha rahat karşılaması sağlanmıştır. Teşekkürler….

Konaklama ücretlerimiz

GÜNLÜK KONAKLAMA

1/ GÜN

Pazartesi – Cuma

24 saat konaklama

Tek Daire

HAFTA SONU KONAKLAMA

1/ Gün

Cuma – Pazartesi

24 Saat Haftasonu

Tek Daire

HAFTALIK KONAKLAMA

7/ GÜN

Pazartesi – Pazar

1 Hafta Konaklama

Tek Daire